MO – Mindful Organisaties
Olga van de Velde
Co-founder MO | Mindful Business Innovator
Trainer, Coach, Procesbegeleider
MO missie
Wij dragen bij aan bewuste en gelukkige mensen in florerende organisaties die zich van nature richten op ontwikkeling, welzijn en eerlijke winst om voor elkaar en de planeet te zorgen.
MO voor en door professionals
Wij zijn het innovatieve trainings- en coachingsbureau voor Mindfulness-based werken, leiderschap en teamontwikkeling. Bij MO werken trainers met een duidelijke visie. We zijn gespecialiseerd in duurzame ontwikkeling van mensen en organisaties, met trajecten van 4 maanden tot 2 jaar. Om echt het verschil te maken en betekenis te geven!
MO trainers
Wij vormen een hecht en eigen-wijs team van gecertificeerde Mindfulness Trainer met roots in het bedrijfsleven. We zijn werkzaam door het gehele land. Kijk op onze website om meer te weten te komen over de achtergrond, expertise en trainingen die we geven.
Olga van de Velde
MO Netwerk
Je vindt Olga ook op: