Jij bent ZO Waardevol
Hoeveel vraag ik voor mijn werk? En ben ik dat waard? Vinden mijn klanten dat ook waard? Reken ik per uur of per dienst of moet ik pakketten samenstellen? Hoe bereken ik mijn prijs eigenlijk en hoe doen anderen dat? Wat kan ik doen als ik meer wil verdienen als dat ik aan tijd beschikbaar heb?
Allemaal vragen die je jezelf als vrouwelijk ondernemer vast weleens stelt. Vind jij het moeilijk om een goede prijs te bepalen en te vragen voor jouw diensten? Of ben je op zoek naar meer en slimmere verdienmodellen voor je bedrijf?
Doe mee aan de MasterClass
ZO Verdien je het!
Wat als je nu eens goed geld kunt verdienen met het werk wat jij leuk vindt,
met de dingen waar jij goed in bent
voor de prijs die jij zeker waard bent?
Alleen jij bepaalt hoeveel je wilt verdienen en hoeveel van je tijd je hiervoor wilt inzetten.
In deze masterclass leer je alles over prijzen, tarieven, waarde en waarde perceptie en verdienmodellen.
Na deze masterclass:
Weet je beter wat je ‘waard’ bent,
Durf je betere prijzen te vragen voor jouw diensten,
Heb je inzichten in andere verdienmodellen,
Krijg je ideeën hoe je makkelijker geld kunt verdienen,
Leer je hoe je waarde verhogende factoren kunt inzetten,
Trap je niet meer in de valkuil van gratis advies!
Jij bent ZO WAARDEVOL!
Natasha:
“Als startende ondernemer was ik heel scheutig met mijn diensten en advies. Ik gaf veel voor weinig of voor niets, in de hoop dat ik werd opgemerkt en mensen later bij mij terug zouden komen voor een goedbetaalde opdracht. Inmiddels heb ik geleerd dat als jij er zelf geen waarde aan geeft, dat het ook niet als waardevol wordt beschouwd. In de 20 jaar dat ik nu ondernemer ben, heb ik met veel verschillende verdienmodellen gewerkt. Voor diensten maar ook voor producten (heb ooit een webshop en winkel gehad). Zo heb ik ook geleerd hoe je kunt inspelen op de waarde perceptie van je klanten. Want waarde is vaak meer dan alleen een prijs. “

MasterClass
ZO Verdien je het

DATUM: dinsdag 4 juli 2023 – VOL!
TIJD: 9.00 – 12.00 uur
LOCATIE: Workcafé Heerhugowaard, Parelhof 124. Heerhugowaard
DEELNAME: € 79,=* (excl. btw) / GRATIS (drankjes eigen rekening!) voor ZOeen-leden
VOL! HET IS NIET MEER MOGELIJK OM JE AAN TE MELDEN!
* Inclusief koffie/thee, water, werkboek, notitieboekje en onbeperkt toegang tot 2 online trainingen van onze ZO Academie t.w.v. € 50,=. Deze trainingen, ‘Vragen wat je waard bent’ en ‘Jouw next TOP model’, helpen je om verdere concrete stappen te maken.
Blijf na de masterclass lekker lunchen en werken, zodat je direct jouw ideeën voor nieuwe verdienmodellen kunt uitwerken. Natasha blijft die middag ook bij het Workcafé en beschikbaar voor vragen.
Het Workcafé heeft hiervoor een speciale aanbieding. Zie onderaan.
Zorg dat jij straks ook kan vragen én krijgen wat jij waard bent.
Wegens succes van de vorige keer en in antwoord op vele vragen, herhalen we deze masterclass nog één laatste keer.
Op woensdag 24 mei, tijdens de ZO Koffietijd netwerkochtend, wordt de nieuwe datum bekend gemaakt en kun je je aanmelden voor de nieuwe masterclass. Het aantal plaatsen is beperkt, dus zorg dat je er snel bij bent.
Iedereen die zich eerder al had aangemeld voor de wachtlijst ontvangen maandag 22 mei (8.00 uur) als eersten een linkje om zich aan te melden. Aanmelden voor de wachtlijst is niet meer mogelijk.
WORKCAFÉ Heerhugowaard
Workcafé Heerhugowaard is dé nieuwe werk- en ontmoetingsplek middenin Stadshart Heerhugowaard. Een mix tussen een hippe koffiezaak en een professioneel kantoor met flexwerkplekken. Een ideale plek om lekker te werken en nieuwe mensen te ontmoeten, maar ook om gewoon te genieten van een goede koffie of een heerlijke tosti. Met comfortabele werkplekken met ergonomische stoelen, supersnel internet, vergader- en coachings/gespreksruimtes en heerlijk terras.
Wil je na de masterclass nog lekker blijven lunchen en/of werken (je nieuwe verdienmodel uitwerken!) op één van de comfortable werkplekken?
Dan heeft Workcafé Heerhugowaard een speciale aanbieding voor de deelnemers aan deze masterclass:
Tosti (naar keuze) + koffie/thee/sap – voor slechts 5 euro
Werkplek voor de rest van de dag (tot 17.30 u.) voor slechts 8 euro
Reserveer je lunch/werkplek bij je aanmelding.
Ben jij een relatie van Workcafé Heerhugowaard? Bestel dan HIER jouw ticket voor masterclass met de speciale kortingscode die je van Workcafé hebt ontvangen.
Wegens succes van de vorige keer en in antwoord op vele vragen, herhalen we deze masterclass nog één laatste keer.
Op woensdag 24 mei, tijdens de ZO Koffietijd netwerkochtend, wordt de nieuwe datum bekend gemaakt en kun je je aanmelden voor de nieuwe masterclass. Het aantal plaatsen is beperkt, dus zorg dat je er snel bij bent.
Iedereen die zich eerder al had aangemeld voor de wachtlijst ontvangen maandag 22 mei (8.00 uur) als eersten een linkje om zich aan te melden. Aanmelden voor de wachtlijst is niet meer mogelijk.